DAGTIJDRUIMTEACTIVITEITCATEGORIE
Maandag08:00 – 12:006BloedafnameMedisch
Maandag09:00 – 12:002Ster CollegeOnderwijs
Maandag09:00 – 12:004Schildersclub ‘t SlepertjeCreativiteit
Maandag14:00 – 16:00ONT‘t BoekenslotCultuur
Maandag14:00 – 16:302Reumacafé (eerste maandag vd maand)Gezondheid
Maandag20:00 – 23:003LinedanceMuziek & Dans
Maandag20:00 – 22:005VERON (tweede en vierde maandag vd maand)Techniek
Maandag20:00 – 22:001Apple Club Eindhoven (tweede maandag vd maand)Techniek
Maandag20:00 – 23:00ONTDe Lappers BiljartclubSport & Spel
Dinsdag08:00 – 12:006BloedafnameMedisch
Dinsdag09:30 – 11:004Eerste Goudse AfslankclubGezondheid
Dinsdag10:00 – 12:001De FotoSchouwCreativiteit
Dinsdag10:00 – 12:00ONT‘t BoekenslotCultuur
Dinsdag14:00 – 16:001KBO KoersbalSport & Spel
Dinsdag20:00 – 22:001Echo van het ZuidenMuziek & Dans
Dinsdag20:00 – 21:005VERONTechniek
Woensdag08:00 – 12:006BloedafnameMedisch
Woensdag09:00 – 12:002Ster CollegeOnderwijs
Woensdag10:00 – 11:30ONTKoffieuurtjeGezelligheid
Woensdag12:00 – 16:002Ster CollegeOnderwijs
Woensdag13:00 – 15:004 en 5GGZEDagbesteding
Woensdag13:00 – 17:00ONTGezellige inloop tijdens de weekmarktGezelligheid
Woensdag14:00 – 17:30ONTKBO Biljarten en kaarten 55+Sport & Spel
Woensdag14:00 – 16:301KBO VolksdansenMuziek & Dans
Woensdag19:00 – 23:002Hermes Personeels­vereniging (tweede woensdag vd maand)Overheid
Woensdag19:30 – 22:301Vereniging Natuurfotografen (derde woensdag vd maand)Creativiteit
Woensdag20:00 – 23:002HCC Linux (laatste woensdag vd maand)Techniek
Donderdag08:00 – 12:006BloedafnameMedisch
Donderdag09:00 – 10:003Yoga LucieGezondheid
Donderdag09:00 – 12:002Ster CollegeOnderwijs
Donderdag09:30 – 11:304Mozaïek door MariekCreativiteit
Donderdag10:00 – 11:302Italiaanse les DanteOnderwijs
Donderdag13:30 – 16:30ONTBiljartclub MessiaenSport & Spel
Donderdag14:00 – 16:004Wij EindhovenGezondheid
Donderdag14:00 – 16:00ONT‘t BoekenslotCultuur
Donderdag14:00 – 16:30ONTKBO BreienGezelligheid
Donderdag18:30 – 19:301Yoga LucieGezondheid
Donderdag20:00 – 22:301Zangkoor DirkMuziek & Dans
Donderdag20:00 – 22:305HCC Computerborduren (tweede donderdag vd maand)Techniek
Vrijdag08:00 – 12:006BloedafnameMedisch
Vrijdag14:00 – ?ONTKBO WandelclubGezondheid
Vrijdag14:00 – 18:00ONTKBO InloopGezelligheid
Zaterdag09:00 – 16:002HCC Flightsimulator (eerste zaterdag vd maand)Techniek
Zaterdag14:00 – 16:002d’Accord Encore (tweede zaterdag vd maand)Muziek & Dans
Zaterdag13:00 – 16:001HCC (derde zaterdag van de maand)Techniek
Zaterdag13:00 – 16:004Repair Café Gestel (derde zaterdag van de maand)Techniek
Zondag17:30 – 20:00ONTWereldtafel (derde zondag vd maand)Gezelligheid

Hebt u vragen en/of opmerkingen, loopt u dan gerust even binnen of neem contact op met de beheerder:
info-slot@lumenswerkt.nl               
040 251 97 68 of 06 22 46 53 17

Ook als u een zaal wilt reserveren of een nieuwe activiteit wilt opstarten, staat deze u graag te woord. 

Of kijkt u eens op onze website: www.slotkastelenplein.nl

Print agenda